Sūblimācijas printeris Epson L1800, krāsains (6 krāsas)

750,00 €
AR PVN
Daudzums

 

Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

 

Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

 

Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

Kompakts sešu krāsu A3 + printeris mājām un birojiem, kas apzinās izmaksas, L1800 izdrukā fotoattēlus aptuveni 191 sekundē1. Tās lieljaudas tintes tvertņu sistēma ļauj izdrukāt 1500 fotoattēlus2 bez atkārtotas uzpildes. Ar minimālu iejaukšanos tas nodrošina izmaksu ziņā efektīvu un vienkāršu fotoattēlu un krāsainu dokumentu drukāšanu mājām, fotogrāfiem un birojiem, kuri vēlas drukāt lielos apjomos.

Ļoti zemu izmaksu drukāšana
Integrēta īpaši augstas ietilpības tintes tvertņu sistēma padara L1800 ideāli piemērotu smagai lietošanai, kur ir svarīgi sasniegt zemas izmaksas par fotoattēlu vai krāsainu lapu. Ideāli piemērots mājām un maziem birojiem, kas vēlas drukāt fotoattēlus un krāsainus dokumentus lielos apjomos, L1800 ietilpst sešas lielas ietilpības 70 ml tintes pudeles.

Paaugstināta produktivitāte
L1800 integrētā tintes tvertņu sistēma ļauj to uzpildīt līdz 1500 fotogrāfijām2 vai 2600 melnām un 4700 krāsu teksta lapām3. Kad beidzot ir laiks uzpildīšanai, nav nekādu putru; ar ātru tintes papildināšanas tehnoloģiju, skaidru etiķeti un sprauslu bez pilieniem L1800 uzpildīšana ir vienkārša, ātra un tīra.

Uzticami rezultāti
L1800 iekšpusē ir Epson tehnoloģija Micro Piezo, oriģināla Epson tinte un nepārtraukta tintes padeve, kas kopā garantē precīzu, konsekventu un zemu uzturēšanas fotoattēlu un krāsu dokumentu drukāšanu līdz A3 + izmērā. Tā mērķim veidotā un ilgstošā tintes tvertne nozīmē mazāku dīkstāvi un novērš sliktas kvalitātes izdrukas, kas var rasties, izmantojot oriģinālās uzpildes un trešo personu tintes tvertņu sistēmas. Šim printerim ir 12 mēnešu (vai 30 000 lappušu) garantija, kas nodrošina mieru un palīdzību, ja jums tas ir nepieciešams.

Ātra drukāšana
L1800 izdrukā fotoattēlus aptuveni 191 sekundē4, ar maksimālo drukas ātrumu līdz 15 lappusēm minūtē melnbaltajām un krāsainajām izdrukām4.

GALVENĀS IEZĪMES

Īpaši zemas izmaksas: mērķim veidota, atkārtoti uzpildāma tintes tvertne
Fotoattēlu drukāšana: 6 krāsu A3 + printeris
Kompakts dizains: neliels nospiedums, kas ideāli piemērots lietošanai mājās
Prāts: Epson garantija
Lietotājam draudzīgs: bez problēmām ar vienkāršu iestatīšanu

LV-EPSON_L1800